Jakie rodzaje spodni są obecnie na topie?

Jakie rodzaje spodni są obecnie na topie?

Trzeba przyznać, że większość kobiet nosi spodnie i nic w tym dziwnego. Spodnie już dawno temu weszły do obiegu i podbiły serca kobiet. Nie są już tylko domeną mężczyzn, a również i kobiet, które chętnie zakładają dany element garderoby. No dobrze, ale przechodząc do rzeczy - obecnie pewne kroje są znacznie lepszym rozwiązaniem od innych i nie mamy co do tego wątpliwości. Sprawdź!

Postaw na luz i to dosłownie

Ostatnimi czasy kobiety zdecydowanie bardziej wolą nosić luźne spodnie damskie. Doskonale je rozumiemy, ponieważ chodzi tutaj przede wszystkim o wygodę. Chyba wszyscy pamiętamy etap rurek, kiedy dosłownie każda kobieta nosiła bardzo obcisłe spodnie. Obecnie kompletnie wyszły z mody. Znacznie bardziej pożądane są luźniejsze spodnie. Taki trend sprawia, że zwyczajnie przerzucamy się na taki rodzaj spodni. Kiedyś nie do pomyślenia - obecnie dominujący trend i to już od dobrych kilku lat. Oczywiście nie mówimy, że rurki to samo zło, ale z pewnością trzeba przyznać, że nie nosi się już ich tak często jak kiedyś. Porównajmy choćby komfort. Noszenie luźnych spodni to po prostu coś pięknego w tym przypadku. My również preferujemy takie spodnie, w których możemy wyglądać dobrze, ale też świetnie funkcjonować na co dzień.

Mommy jeans - to jest to

Mamowe jeansy to coś, co znowu podoba się wielu kobietom. Zazwyczaj spodnie są bardziej obcisłe na górze, natomiast im bardziej ku dołowi, tym bardziej są luźne. Warto w takich sytuacjach postawić na kompleksowe podejście pod tym względem. Jeżeli uwielbiasz takie jeansy, to po prostu wybierz kilka wariantów - nawet tego samego produktu. Wbrew pozorom takie podejście naprawdę się sprawdza i sprawia, że nie możemy się opędzić od konkretnego modelu. Czy może być w tym przypadku coś lepszego? Nie mamy wątpliwości, że będziesz zadowolona. Spróbuj tego kraju na sobie, jest on dosyć uniwersalny i pasuje do większości kobiet. Zaryzykowalibyśmy stwierdzeniem, że każda kobieta znajdzie idealną wersję.

Do łask wracają też spodnie z przetarciami i dziurami

Jasne, nie moglibyśmy o nich zapomnieć. Przecież dziury oraz przetarcia to klasyk. Kiedyś cały czas nosiliśmy właśnie takie warianty spodni. Obecnie znowu do nich wracamy. Zaskakujące, prawda? Zresztą to samo dotyczy dzwonów, które wprost uwielbiamy i stale z nich korzystamy. Takie warianty bez wątpienia przypadają nam stale do gustu. Zakup więc spodnie choćby z przetarciami. Obecnie nadchodzi zima, więc wersje z dziurami będą na pewno mniej pożądane niż te z przetarciami. Co tu dużo mówić, spróbuj sama.